Rudorfer. Velkoobchodní prodej. Krabičky na šperky. Aranžéry.
Online katalog
Potisk
Aktuality
Vše o nákupu
Kontakt
Česky
+420 475 503 500
Rozbalit vše


Sbalit menu
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Internetový obchod dostupný na internetové adrese www.rudorfer.cz provozuje společnost Rudorfer Pack s.r.o. se sídlem U podjezdu 523, 400 07 Ústí nad Labem zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 248177, IČ: 04472535, DIČ: CZ04472535, se základním kapitálem ve výši: 10 000 ,- , dále jako Prodávající. 

2. Objednávka v internetovém obchodě na adrese www.rudorfer.cz znamená přijetí ustanovení tohoto řádu.

Registrace zákazníka

3. Zákazník je povinen vyplnit „registrační formulář“ v souladu se skutečností.

4. Pole označená * jsou povinná a formulář nebude přijat bez jejich vyplnění.

5. Po odeslání údajů nezbytných k registraci jsou tyto údaje ověřeny Prodávajícím.

6. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout registraci daného uživatele bez udání důvodu. 

7. Po pozitivním ověření do 2 pracovních dnů obdrží zákazník na uvedenou e-mailovou adresu ve formuláři potvrzeni aktivace účtu. 

Přijetí a realizace objednávky

8. Ceny nabízeného zboží v internetovém obchodě jsou uvedeny v českých korunách bez DPH.  Uvedené ceny nezahrnují náklady na dopravu.

9. Náklady na doručení na území ČR jsou pevné a činí 100 Kč bez DPH.

10. V případě objednávky nad 1 000 Kč bez DPH náklady na doručení hradí prodávající.

11. Objednávky jsou zasílány na dobírku nebo po připsání Vaší platby na náš bankovní účet.

12. Zpracování objednávky trvá až 2 pracovní dny a v případě objednávky s potiskem až 14 pracovních dnů. V době akcí, veletrhů a dalších období častějších objednávek se může doba zpracování prodloužit. Zákazník o tom bude předem informován během zadávání objednávky. 

13. Minimální částka objednávky je 500 Kč bez DPH.

14. Objednávku je možné zrušit pouze telefonicky nebo e-mailem. V případě rezignace po odeslání zboží, zákazník ponese náklady za dopravu -100,- Kč bez DPH a náklady za balení zboží -100,- Kč bez DPH. Zákazník o tom bude informován. 

15. Potvrzení objednávky zákazník obdrží na uvedenou e-mailovou adresu v registraci.

16. Zákazníkovi je poskytnuta jednorázová sleva, která závisí na výši objednávky: 3% sleva při objednávce nad 5 000,- Kč bez DPH, 6% sleva při objednávce nad 10 000,- Kč bez DPH, 10% sleva při objednávce nad 20 000,- Kč bez DPH.    

17. Slevy se počítají z katalogových cen.

18. Na zboží v akci se nevztahují žádné slevy. V případě, že je pro zákazníka výhodnější cena v akci než cena s množstevní slevou, fakturujeme zboží s cenou v akci. 

19. Objednávky s potiskem jsou vyráběny na zvláštní žádost zákazníka a nepodléhají vrácení. Zákazník by měl být vlastníkem obchodní značky, kterou zasílá k potisku nebo by měl mít písemný souhlas vlastníka obchodní značky na její použití. 

20. Barvy zobrazených produktů se mohou lišit od skutečnych. Doporučujeme objednat vzorky produktů zdarma.

Záruka a reklamace

21. Zdůrazňujeme, že produkty v naší nabídce nejsou určeny k vystavování nebo skladování šperků. 

Všechny chemické reakce viditelné na špercích, které proběhnou v důsledku dlouhodobého uschovávání šperků v krabičkách nejsou podstatou reklamace.

22. Vyhrazujeme si právo na možné rozdíly v odstínech jednotlivých barev v závislosti na várce dodaného zboží.

23. Na veškeré zboží se vztahuje 24 měsíční záruka.

24. Reklamace týkající se mechanických poškození zásilky způsobených během přepravy budou posouzeny pouze po sepsaní protokolu o poškození zboží podepsaného zákazníkem a kurýrem. Zákazník je povinen takovou reklamaci nahlásit do tři dnů od obdržení poškozené zásilky. 

25. Zákazník je povinen zkontrolovat stav zásilky ve chvíli její převzetí. V případě zjištění poškození, je zákazník  povinen tuto skutečnost nahlásit dodavateli a neprodleně kontaktovat prodávajícího. 

26. V souladu s § 1829 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží, a to vrácením zboží, které je v původním stavu (zboží musí být doručeno v originálním balení – zásilka nemůže být rozbalena). Pro vrácení zboží je nutný předchozí kontakt s prodávajícím. Zároveň Vás informujeme, že podle § 1837 písm. d) Občanského zákoníku zboží dovezené na zvláštní objednávku zákazníka nebo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (individuální označení logem společnosti nebo jinou značkou přímo související s osobou klienta nebo jiným označením uvedeným klientem) je nevratné. 

27. Vrácené zboží nemůže nést známky užívání, musí být vráceno v neporušeném stavu, v originálním balení a bezpečně zabalené k zaslání, tak aby se zabránilo poškození během přepravy. Vrácení je nutno dohodnout e-mailem (czbox@rudorfer.cz) nebo telefonicky: +420 475 503 500. Zboží nesplňující výše uvedené podmínky, nebude přijato. 

28. V případě vrácení zboží, náklady na dopravu k a od zákazníka hradí zákazník.

29. V případě reklamací kvality zboží kontaktujte prodávajícího během 14 dnů od obdržení zboží, zasláním e-mailu na adresu: czbox@rudorfer.cz nebo telefonicky +420 457 503 500. Při podání reklamace uveďte jméno a příjmení kupujícího, číslo objednávky, číslo faktury a popište reklamované zboží.

30. V případě reklamace vadného zboží bude zákazník informován o způsobu vyřízení reklamace:  výměna vadného zboží za nové nebo vrácení peněz v hodnotě zboží na základě podepsaného dobropisu zákazníkem , odeslaného na adresu prodávajícího. 

31. Je-li reklamace přijata, prodávající nese náklady spojené s opětovným doručením reklamovaného zboží zákazníkovi. Nenese však náklady na dopravu v případě neopodstatněné reklamace zboží. 

32. Zákazník je povinen zabalit reklamované zboží z pečlivostí tak, aby nedošlo k dalšímu poškození. V případě, že zboží bude poškozeno na základě špatného zabalení, nemá zákazník právo na reklamaci tohoto zboží. 

33. Zákazník je taktéž povinen informovat o připraveném balíku s reklamovaným zbožím. Prodávající odebere balík svou kurýrní službou. Balíky odeslány jiným způsobem na náklady prodávajícího nebudou přijaty.

Závěrečná ustanovení

34. Prodávající se zavazuje k ochraně osobních údajů v souladu se zákonem ze dne 10. května 2018 o ochraně osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

35. Podrobné informace o ochraně a správě osobních údajů prodávajícím obsahuje politika soukromí. 

36. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cen zboží, které se nachází v nabídce. Změna cen se netýká objednávek přijatých k realizaci. Prodávající si taktéž vyhrazuje právo na odstranění jednotlivých druhů zboží z nabídky. 

37. Ve věcech, které tyto předpisy neupravují, se použijí ustanovení zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. 

38. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu těchto obchodních podmínek. 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, jestliže chcete dostávat informace o našich nových produktech, akcích a získat tak 10% slevu!

Výhody nakupování na rudorfer.cz
Dopravné zdarma
Objednejte alespoň za
CZK 1,000.00
bez DPH
a dopravu máte zadarmo.
Zobrazit více
Pravidelné akce
Nakupujte levněji! V našem obchodě vždy najdete něco se slevou.
Zobrazit více
Množstevní slevy
Ušetřete až 10 % z celkové ceny objednávky.
Zobrazit více
Potisk
Sami zařídíme potisk produktů.
Rychle a levně.
Kompletní servis od návrhu až po finální produkt.
Zobrazit více

Informace

Zákaznický servis

  • Rudorfer Pack s.r.o.
  • U Podjezdu 523, 400 07 Ústí nad Labem
  • IČ: 04472535
  • DIČ: CZ04472535
  • Číslo bankovního účtu: 2800877897/2010
  • Název banky: Fio banka, a.s.
  • IBAN: CZ3820100000002800877897
  • SWIFT: FIOBCZPPXXX
  • 8:00-16:00